فارغ التحصيلان
 

مراحل تسویه حساب جهت فارغ التحصیلی:

-دانشجویان پسر که از معافیت تحصیلی استفاده نموده اند بعد از اتمام تحصیل می بایست به آموزش مراجعه نمایند و بعد از اطمینان از فارغ التحصیلی خود ،نامه ای را از دانشگاه به سازمان نظام وظیفه مبنی بر معرفی خود جهت گذراندن دوره خدمت ،به آن واحد تحویل داده و نظام وظیفه بعد از تعیین یگان ،نامه ای به این دانشگاه ارسال نموده که جهت تکمیل پرونده فارغ التحصیلی برادران الزامی می باشد.

-برای دارندگان کارت پایان خدمت و معافیت خدمت ارائه اصل کارت و تصویر آن(برگهA5)الزامی می باشد.

-متعهدین ادارات که از گذراندن دوره خدمت معاف بوده اند میبایست یک فرم از واحد دانش آموختگان به اداره خود برده و پاسخ آن را به این واحد تحویل دهند .ارائه گواهی خدمت الزامی می باشد.

-دانشجویانی در دوره کارشناسی خود درس پروژه داشته اند می بایست کار خود را بعد از تأیید استاد مربوطه و آموزش تحویل کتابخانه دانشگاه دهند.

-عدم دارا بودن بدهی مالی

-ارائه اصل شناسنامه و تصویر صفحات اول و توضیحات شناسنامه کاملا خوانا(برگهA5 )

-ارائه اصل کارت ملی و تصویر رو و پشت آن در یک طرف برگهA5

-ارائه هشت قطعه عکس پشت نویسی شده جدید با زمینه سفید بدون عینک و با حجاب کامل

-ارائه کارت دانشجویی

-ارائه دو فیش بانکی به شماره حساب 2178609001007 به حساب بانک ملی ایران به مبلغ 600000ریال

-دانشجویان شاغل می بایست سه فیش 600000 ریالی تحویل دهند.

-دانشجویان بستانکار نیازی به پرداخت این مبلغ ندارند.

-دانشجویانی که وام دارند در زمان تشکیل پرونده و دریافت فرم تسویه حساب به امور فرهنگی جهت تسویه حساب و یا دفترچه قسط بندی مراجعه نمایند.

-دانشجویان می بایست در طول ترم فیش های واریزی خود را به دانشگاه تحویل دهند و کپی آن را نزد خود نگه دارند. ارائه تمامی فیش های واریزی در زمان تسویه حساب الزامی است.

- ارائه اصل مدرک پیش دانشگاهی  و دیپلم به همراه تصویر آن (برای دانشجویانی که اصل مدرک پیش دانشگاهی  و دیپلم خود را دارند )

-دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد-بهزیستی و بنیاد شهید و امور ایثارگران با واحد دانش آموختگان هماهنگ نمایند.

-دانشجویان فارغ التحصیل بعد از اطمینان از گذراندن تمامی دروس ،از واحد فارغ التحصیلی نوبت تسویه حساب گرفته و بعد از تکمیل پرونده می توانند یک گواهی مبنی بر اتمام دوره کارشناسی از این واحد دریافت نمایند .(عودت این گواهی به هنگام دریافت گواهینامه موقت به دانشگاه الزامی است)

-بدیهی است اصل مدرک گواهینامه موقت تحصیلات بعد از ارسال پرونده به استان ، از طرف استان به این واحد ارسال خواهد شد که به دانشجو اطلاع داده خواهد شد.


 
 
امتیاز دهی